fbpx

Gdy emocje targowe już opadły, przychodzimy z krótkim podsumowaniem wydarzeń z Promo Show 2023. Nie spodziewaliśmy się, jak wiele cennych wskazówek i inspiracji przyniosą nam te targi – jednak jak zwykle, życie nas zaskoczyło! Już pierwszego dnia poczuliśmy energię, która napędzała tegoroczne Promo Show.

Stworzyliśmy imprezowy klimat

Od zawsze podążamy drogą niestandardowych rozwiązań, dlatego tak musiało być i tym razem. Chcieliśmy, aby każda osoba odwiedzająca nasze stoisko poczuła się zainspirowana do tworzenia wyjątkowych produktów na różne okazje. Tym sposobem wpisaliśmy się w karnawałowy klimat i stworzyliśmy imprezowe stoisko dothat.

Nasze stoisko podzieliliśmy na 4 tematy imprezowe: Fashion show, Festival, Wedding oraz Conference. W każdym tematycznym kąciku prezentowaliśmy produkty charakterystyczne dla danej branży. Pomysł na zamknięcie produktów dothat w konwencji imprezowej przyszedł jako pokłosie chęci trafienia do różnych sektorów działalności firm. Każda branża jest inna i ma inne potrzeby, a producenci gadżetów reklamowych swoją ofertą powinni na te potrzeby odpowiadać. Naszym celem było zainspirowanie do tworzenia produktów dedykowanych danym biznesom.

Produkty dedykowane różnym branżom 

Każda tematyczna część naszego stoiska była swego rodzaju historią na temat konkretnej branży. Fashion show opowiadało o branży odzieżowej. Pokazaliśmy wszystkie nasze akcesoria do ubrań – piny z różnymi rodzajami zapięć, piny do Crocsów, ozdoby na sznurówki, guziki, nakładki na guziki, bransoletki z koralikami.

W części Festival przenieśliśmy się w słoneczny okres namiotów z festiwalowymi gadżetami oraz sal konferencyjnych i spotkań branżowych. Z jednej strony przedstawiliśmy wszystko to, co kojarzy się z festiwalową pamiątką, a były to: smycze z personalizowanymi złączkami, piny z różnymi rodzajami zapięć, breloki zwykłe i magnetyczne oraz bransoletki festiwalowe. Natomiast w drugiej, formalnej części, znalazły się niezbędniki każdego spotkania biznesowego, czyli: antystresowe długopisy, nakładki na gumkę notesu oraz piny firmowe. W tym miejscu chcieliśmy oddać klimat wszystkich imprez pokroju festiwali – imprez muzycznych, charytatywnych, turniejów sportowych, targów i eventów branżowych.

Zdecydowaliśmy się również na stworzenie całkowicie wyjątkowej strefy naszego stoiska, dedykowanej branży ślubnej (ale nie tylko!) – część Wedding. Tutaj zaprezentowaliśmy najwięcej nowości, stawiając na akcesoria przydatne zarówno podczas wystawnych przyjęć, jak i mniej formalnych spotkań. Wśród produktów będących częścią tej strefy znalazły się:

 • personalizowane laki/plomby na koperty,
 • zawieszki na butelki z alkoholem,
 • znaczniki na kieliszki w różnych kolorach i wzorach,
 • breloki magnetyczne w zupełnie nowym kształcie serca,
 • bransoletki na serwetki z koralików i zawieszek dothat.
 • W sekcji Wedding zaprezentowaliśmy naszą główną nowość targową – personalizowane znaczniki na kieliszki, które są nie tylko praktycznym gadżetem, ale także świetnym rozwiązaniem dla osób szukających subtelnego wyróżnienia się i zwiększenia zainteresowania swoją marką. Co więcej, na imprezach, eventach czy weselach, gdzie każdy ma swój kieliszek, znaczniki są niezwykle pomocne w uniknięciu nieporozumień i pomyłek.

  Znaczniki na kieliszki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Możliwości zaprojektowania produktu o różnych kolorach, kształtach i wzorach pozwala na dopasowanie go do każdej okazji i gustu. Dodatkowo, opcja personalizacji umożliwia dodanie indywidualnego napisu, logo lub faktury, co sprawia, że produkt staje się jeszcze bardziej unikatowy.

  Zaprojektuj swoje znaczniki! – poznaj  proces personalizacji i zamówienia

  Dzięki personalizowanym znacznikom na kieliszki, każda osoba na imprezie może poczuć się wyjątkowa i doceniona. To doskonały sposób na zwiększenie prestiżu marki i wzbudzenie pozytywnych emocji u uczestników imprezy. Znaczniki na kieliszki, które opracowaliśmy to nie tylko praktyczny produkt, ale także piękny element dekoracyjny, który z pewnością przyciągnie uwagę gości i uczestników imprezy.

  Znaczniki na kieliszki to nieskończone możliwości personalizacji - odkryj, co jeszcze mogą Ci zaoferować.

  Ostatnią zaprezentowaną przez nas odsłoną dothat była część Conference, w całości poświęcona ekonewce. Zielony kącik w duchu eko zaaranżowaliśmy żywymi roślinami i pokazaliśmy wszystkie opracowane dotąd przez nas wzory ekonewek: chmurkę, liścia, planetę, gwiazdkę, śnieżynkę, choinkę oraz okolicznościową nowość – baranka wielkanocnego.

  Bądź eko! Poznaj ekonewkę, która wraz z butelką tworzy ekologiczną wersję konewki do roślin.

  Przygotowaliśmy także animację pokazującą proces projektowania i powstawania ekonewki – od jej szkicu aż do finalnego produktu.

  Nie zabrakło zaskoczeń 

  Jak zawsze, targi branżowe są pasmem zaskoczeń – tak było również tym razem. Liczba osób, które odwiedziły nasze stoisko przerosła nasze wszelkie oczekiwania! Wielkim zainteresowaniem cieszyły się nasze nakładki na sznurówki oraz brelok donut z wyczuwalną fakturą posypki. Niezwykle często nasi Goście pytali o możliwości personalizacji pinów oraz z zainteresowaniem wypytywali o nowe wersje ekonewki. Zdarzyło się również kilka nietypowych zapytań, o zupełnie nowe produkty. Wśród najciekawszych z nich możemy wymienić figurki 3D, realistyczne modele pojazdów, a także pomysł na znaczniki na kieliszki o przestrzennym kształcie ananasa.

  Każde z tych zapytań ogromnie nas ucieszyły! Uwielbiamy wyzwania i nieoczywiste zamówienia – jeśli i Ty masz niestandardowy pomysł napisz do nas na biuro@dothat.pl.

  Dziękujemy!

  I w tym miejscu chcemy Wam wszystkim podziękować! Dziękujemy Wam, że całe dwa targowe dni nasze stoisko tętniło życiem wypełnionym rozmowami, inspiracjami oraz wskazówkami – dzięki Wam możemy tworzyć coś wyjątkowego! Mamy nadzieję, że takie spotkania staną się naszą dothatową tradycją.

  Zobacz więcej newsów

  Success message!
  Warning message!
  Error message!