fbpx

Dzisiaj o produkcie, który od początku skradł nasze serce i stał się inspiracją do tworzenia najróżniejszych jego form - nakładki na sznurówki. Opracowane przez nas akcesoria do butów to kreatywny rodzaj nośnika logo marki oraz gadżet reklamowy, którego atrakcyjna forma sprawia, że każdy zechce mieć go na sobie. W artykule wyjaśniamy, czym są nakładki do sznurówek od dothat oraz jak można je personalizować.

Czym są ozdoby na sznurówki od dothat?

Nakładki na sznurówki to produkt, który w łatwy sposób pozwala na personalizację obuwia. Zakładane na sznurówki stanowią subtelny element garderoby nienarzucający ogólnego stylu ubioru - świetnie sprawdzą się zarówno do sportowych, jak i bardziej casualowych stylizacji.

Ozdoba na buty nawlekana jest na sznurówkę przez otwory nakładki i umieszcza na dowolnej wysokości sznurowania. Liczba ozdób na sznurówki na jednym bucie jest zupełnie dowolna - możesz zapełnić wszystkie rzędy sznurowadeł nakładkami, lub zdecydować się na pojedyncze ozdoby na bucie. Jednak za wyjątkowością tego produktu reklamowego stoi nie tylko jego zastosowanie, ale również ogrom możliwości w zakresie dostosowania wyglądu ozdoby do preferencji klienta.

Jakie są możliwości personalizacji ozdoby na buty?

Nakładki na sznurówki wykonane są w technologii druku 3D, która daje niemal nieograniczone możliwości personalizacji, do produkcji nie są potrzebne kosztowne matryce i wykrojniki. Modele 3D powstają ze światłoutwardzalnej żywicy, która podczas druku formowana jest dokładnie w zaprojektowany kształt. Ozdoby na sznurówki, podobnie jak inne produkty dothat, można dostosować pod względem kształtu, koloru, znakowania będącego pełnokolorowym nadrukiem, faktury na powierzchni ozdoby oraz wykończenia w wariancie błyszczącym lub matowym. Wszystko to sprawia, że niemal każdy pomysł na ozdoby na sznurówki staje się namacalny.

Przy realizacji każdego zamówienia szczególnie stawiamy na kompleksową kreację, która zachwyca nie tylko klientów, ale również obdarowywanych przez nich partnerów biznesowych. Ozdoby na sznurówki pakujemy wraz ze sznurówką w wybranym kolorze na indywidualnie zaprojektowanym kartoniku.

Kartonik z jedną nakładką na sznurówki

Kartonik z dwoma nakładkami na sznurówki

W zależności od liczby zamówionych różnych wzorów ozdób, produkt może być zapakowany na wiele sposobów. Na kartoniku możemy umieścić dwie lub więcej ozdobnych nakładek wraz z sznurówkami, lub stworzyć odrębne projekty kartoników dla każdego wzoru nakładek. W ten sposób otrzymujemy spójny komplet, dzięki któremu personalizacja obuwia staje się o wiele prostsza. Więcej tajników dotyczących personalizacji nakładek na sznurówki zawarliśmy na naszej stronie produktowej.

Specjalna promocja na ozdoby do sznurówek

Nasze ozdoby do butów podbiły również serca zwiedzających targi PROMO SHOW 2024, a zainteresowanie nakładkami na sznurówki i możliwościami ich personalizacji przełożyło się na wygraną 1 miejsca w konkursie Super Gift w kategorii cenowej produktu do 5 zł!

W ramach podziękowania za głosowanie na dothatowe ozdoby na sznurówki zorganizowaliśmy specjalną promocję na darmową wizualizację, która jest ważna tylko do końca marca 2024*.

Podczas zamówienia podaj specjalne hasło:

SUPERGIFT2024

Każda osoba, która złoży zamówienie na nakładki na sznurówki dothat otrzyma w prezencie 100% rabatu na projekt ozdób wraz z dwoma turami poprawek do projektu. Gorąco zachęcamy do skorzystania z okazji - więcej informacji na temat promocji na projekt ozdoby na sznurówki znajduje się w naszym regulaminie.

 

*Akcja trwa od 29.02.2024 do 29.03.2024, nie łączy się z innymi promocjami, a jej warunki określa regulamin.

Kompleksowa customizacja butów dla marek

Projekt personalizowanego obuwia od podstaw

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć gotowe rozwiązania na upominki reklamowe. Dlatego szukaliśmy sposobów, aby personalizacja butów mogła być w zupełności kompleksowa. Taką możliwość daje zamówienie nakładek na sznurówki wraz z personalizowanym butem w dowolnych kolorach, które zaczęliśmy realizować w dothat. Dobór modelu buta oraz kolorów na poszczególnych jego częściach są zupełnie dowolne, a wszystko ustalamy indywidualnie na każdym etapie zamówienia.

Masz już pomysł na projekt ozdoby na sznurówki?

Wyślij go nam, a my go zrealizujemy!

Imię
Adres e-mail
Twój pomysł na autorskie ozdoby na sznurówki
Opcjonalny kod promocyjny
Podziel się z nami Twoimi inspiracjami
Wyślij nam do 5 plików zawierających Twoje inspiracje.
Mogą to być zdjęcia, dokumenty, albo całe foldery zapisane jako .zip

Zobacz więcej newsów

Success message!
Warning message!
Error message!