fbpx

Zapięcie do smyczy

Indywidualne zapięcie do smyczy już teraz dostępne w dothat! Dopasuj zapięcie do swojej marki lub branży nadając mu fakturę i dowolne kolory! Zaprojektuj z nami swoją grafikę na taśmę i gotowe - masz coś, czego nie ma nikt inny.

Nakładki na guziki

Guziki są nie tylko elementem zapięcia, ale pełnią też funkcję ozdobną. Wybierz nakładki na guziki w indywidualnym kształcie, z Twoim logo lub inną grafiką. Nakładki możesz w każdej chwili wpiąć do koszuli, a po zakończonym evencie zdjąć bez ryzyka uszkodzenia koszuli.

Ekonewka

Wykorzystaj plastikową butelkę i zamień ją w konewkę! To nakrętka na butelkę do podlewania kwiatów - dzięki uniwersalnemu gwintowi pasuje do niemal każdej butelki!

Ozdoby na sznurówki  

Nakładki na sznurówki dokładnie takie, jakie chcesz! Dodatki do trampek to świetny pomysł, żeby odmienić i ożywić Twój biznes - dowolny kolor i kształt, możliwość wykorzystania przejść tonalnych oraz nadania dowolnej faktury. 

Personalizowany długopis

Długopis z personalizowaną nakładką na łańcuszku. Dzięki naszej technologii możesz nadać jej dowolny kształt, kolor oraz fakturę. Nakładka jest wyposażona w magnes, który przyczepia się do metalowego fragmentu długopisu.

Przypinki na Crocsy 

Kolorowe przypinki, dzięki którym nadasz charakteru i urozmaicisz każde Crocsy! Świetne rozwiązanie dla branży kosmetycznej, medycznej oraz fanów wygodnego obuwia.

Brelok magnetyczny

Niestandardowe rozwiązanie dla poszukiwaczy nowości wśród gadżetów - brelok i magnes w jednym! Brelok składa się z dwóch części - jedna z nich posiada łańcuszek umożliwiający wpięcie kluczy, drugi to klasyczny magnes - oba elementy możesz przyczepić do każdej metalowej powierzchni.

Nakładka na kalendarz 

Personalizacja kalendarzy jeszcze nigdy nie była taka prosta! Wybierz nakładki wpinane bezpośrednio na gumki kalendarzy i notesów. To łatwy i szybki sposób na branding klasycznych gadżetów. 

Pinsy reklamowe

Lekkie i wytrzymałe piny to świetna alternatywa dla klasycznych przypinek. Idealne jako gadżet reklamowy na targi czy konferencje, ale też jako dodatek do czapek, nerek czy innych materiałowych produktów reklamowych.

Guziki

Wejdź w inny wymiar personalizacji ubrań! Wymyśl swoje guziki w określonym przez Ciebie rozmiarze, kształcie i kolorze. Wyróżnij się nie tylko na eventach, ale też spotkaniach biznesowych.

Success message!
Warning message!
Error message!