fbpx

Od samego powstania marki dothat przyświecała nam idea tworzenia produktów skrojonych pod indywidualne potrzeby. W branży upominków reklamowych zauważyliśmy niszę w postaci tworzenia prawdziwie personalizowanych gadżetów reklamowych, zarówno pod względem znakowania, jak i samego kształtu, w całości wyprodukowanych w Polsce i sprzedawanych w niskich nakładach. Dothat jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy poszukują produktu, którego nikt inny nie ma.

Spis treści

Technologia druku 3D i zastosowanie żywicy

Naszą wizję na pełną personalizację gadżetów reklamowych mogliśmy zrealizować tylko dzięki zastosowaniu specjalnych narzędzi i metod. Taką metodą w dothat jest innowacyjna technologia druku 3D z wykorzystaniem żywicy epoksydowej jako materiału, z którego powstają nasze produkty. Nie używamy matryc ani wykrojników, co oznacza, że możemy eksperymentować z tworzeniem nowych form przestrzennych dla każdego produktu i tworzyć gadżety, których do tej pory nie było w ofercie dothat.

Jak w dothat działamy?

1. Potrzebujemy Twojej wizji na produkt, na podstawie której przygotujemy wizualizację Twojego produktu.
2. Po akceptacji projektu tworzymy prototyp.
3. Jak prototyp wyjdzie idealnie uruchamiamy produkcję!

Materiał, który stanowi podstawę wszystkich naszych gadżetów to żywica światłoutwardzalna o zwiększonej elastyczności. Jej specjalne właściwości umożliwiają formowanie praktycznie dowolnych kształtów w trakcie procesu produkcyjnego. Późniejsze jej utwardzenie nadaje naszym produktom dużą wytrzymałość, co pozytywnie wpływa na jakość oferowanych przez nas gadżetów.

Prześlij projekt

Prześlij nam swoje pomysły w dowolnej formie - szkiców, grafiki, zdjęć lub opisów. Opracowujemy projekt ekonewki zgodny z Twoją wizją.

Dogrywamy szczegóły

Na podstawie dostarczonych rysunków tworzymy wizualizacje 3D. Ustalamy, które elementy będą miały przestrzenny kształt, a które zostaną naniesione jako nadruk. Na tym etapie tworzymy pierwszy fizyczny prototyp.

Ostateczna wersja

Po wybraniu kolorów, dopracowaniu faktury i znakowania jest produkowana ostateczna wersja ekonewki. Po otrzymaniu Twojej akceptacji realizujemy całość zamówienia i wysyłamy gotowy produkt pod wskazany adres.

Jakie elementy możemy personalizować? 

Możliwość dopasowania kształtu produktu do Twoich preferencji to nie jedyna z opcji personalizacji w dothat. Tworząc zupełnie wyjątkowe projekty gadżetów reklamowych dbamy o najdrobniejsze detale, których wygląd zależy od pomysłu klienta. 

Kształt

W dothat możesz dostosować kształt produktów do swojej wizji. Wybierz płaski kształt z nadrukiem lub przestrzenne formy w jednym kolorze. Masz również możliwość wyboru gotowego wzoru gadżetu i dopasowania jego koloru, faktury oraz znakowania.

Kolor

Technologia pełnokolorowego druku 3D umożliwia tworzenie produktów o intensywnych barwach. Dotyczy to zarówno kolorów samej podstawy produktu, jak i kolorów nadruków na nim. Mamy możliwość wykonania produktu o precyzyjnych przejściach tonalnych. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz również produkty przezroczyste wykonane z transparentnej żywicy. 

Faktura

Wykorzystujemy technikę teksturowania przestrzennego, dzięki czemu produkty dothat mogą posiadać wyjątkową fakturę np. drewna, kamienia, betonu lub jeansu. Faktura ta może być również dowolnym wzorem.

Każda zastosowana faktura jest wypukła i w połączeniu z intensywnym kolorem daje niesamowity efekt realnego podłoża. Co więcej, wysoka wytrzymałość żywicy na gorącą wodę oraz ścieranie sprawia, że bardzo dobrze utrzymuje się na produkcie.

Znakowanie

Każdy z opracowanych produktów możemy zadrukować wybranym wzorem, przy jednoczesnym zachowaniu precyzyjnych tonalnych przejść kolorów. Tego rodzaju nadruki umieszczamy na płaskich powierzchniach gadżetów - jest to idealne miejsce na Twoje logo, hasło czy adres strony internetowej.

Każdy z naszych produktów ma charakterystyczne miejsca znakowania, dostosowane do ich kształtu i rozmiarów. Dodatkowo, w przypadku produktów takich jak ekonewka czy brelok magnetyczny, mamy możliwość oznakowania wysokich boków gadżetu za pomocą umieszczenia wypukłych napisów.

Wykończenie

Wykończenie dotyczy kolorowego nadruku na produktach, który może być zarówno błyszczący, jak i matowy. Istnieje możliwość połączenia obu wariantów, na przykład matowego nadruku z błyszczącymi napisami lub odwrotnie. Taka kombinacja błyszczącego i matowego wykończenia pomaga podkreślić teksturę i głębię zastosowanej faktury, nadając produktom wyjątkowego efektu wizualnego.

Znaczniki na kieliszki - przykład pełnej personalizacji produktu

Proces dostosowywania wyglądu produktu zawsze ma tę samą kolejność i przebiega etapowo. Pracujemy od ogółu do szczegółu - początkowo opracowujemy kształt oraz kolor, następnie przechodzimy do określenia znakowania, faktury oraz wykończenia.

Całość przebiegu prac nad projektem świetnie obrazuje poniższy schemat procesu personalizacji znaczników na kieliszki. Jest to produkt, który opracowaliśmy w kilku kształtach - kwiatek, serce, gwiazdka - oraz mamy możliwość tworzyć kolejne jego formy, dostosowane do Twoich wytycznych.

Znaczniki możemy oznakować dwustronnie, a na każdej ze stron umieścić nadruk w innych kolorach, fakturach oraz zamiennie określić matowe i błyszczące elementy. 

Jak zamówić gadżety dothat?

Jeśli masz pomysł na spersonalizowany produkt dothat, jesteśmy gotowi go zrealizować! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami pod adresem biuro@dothat.pl i opiszesz swoje zamówienie. Możesz dołączyć poglądowe zdjęcia, grafiki lub nawet odręczny szkic, aby lepiej przedstawić nam swoje oczekiwania.

Nasz doświadczony zespół projektantów chętnie udzieli Ci wsparcia i porad dotyczących wyglądu Twojego gadżetu. Nasze propozycje przedstawimy na wizualizacjach, abyś mógł zobaczyć w pełni jak będzie prezentował się Twój produkt oraz sprawdzić czy spełnia on Twoje oczekiwania.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w stworzeniu idealnego, spersonalizowanego gadżetu reklamowego. Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij proces zamówienia na produkty Dothat!

Masz już pomysł na swój niepowtarzalny projekt?

Wyślij go nam, a my go zrealizujemy!

Imię
Adres e-mail
Twój pomysł

Zobacz więcej newsów

Success message!
Warning message!
Error message!