fbpx

Miło było Was zobaczyć!

Data 14-15.09 już chyba na zawsze zapisze się w naszej pamięci. To były dwa dni wypełnione inspirującymi rozmowami, wymianą doświadczeń, ale przede wszystkim czas aby poznać Waszą opinię na temat naszych produktów i pomysłów.

Nie taki debiut straszny… 

Jako debiutanci na targach byliśmy lekko zestresowani, nie wiedzieliśmy z jakim odbiorem się spotkamy, czy stoisko jest wystarczająco interesujące żeby zatrzymać kogoś chociaż na chwilę, czy nasz koncept na pokazanie światu dothat zadziała… okazuje się jednak, że ten cały stres był zupełnie niepotrzebny! Branża reklamowa przyjęła nas z otwartymi ramionami a odwiedzający byli pod wrażeniem gadżetów i możliwości ich personalizacji – to coś świeżego i wcześniej niespotykanego w branży upominków reklamowych. 

W końcu mogliśmy pokazać Wam nasze produkty i sprawdzić przed szeroką publicznością czy faktycznie są tak dobre, jak nam się wydawało – i są!!  

Skąd taka pewność siebie? Nie bez powodu, to dzięki Wam. A dlaczego? Bo to Wy głosowaliście na naszą ekonewkę w konkursie Super Gift 2022! 

Ekonewka – czyli nasza nakrętka na plastikowe butelki, która służy do podlewania kwiatów zdobyła nie jedną, a DWIE nagrody podczas tegorocznego Festiwalu Marketingu! 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na nasz produkt! 

Masz już swój pomysł na gadżet?

Dużym zainteresowaniem cieszyła się także nasza kula pomysłów, do której chętnie wrzucaliście swoje propozycje i nowe pomysły na gadżety reklamowe. Dzięki niej możemy dopasować rozwiązania  i produkty dla Waszych branż i reagować na Wasze potrzeby! 

O tych pomysłach, będziemy informować Was na bieżąco na naszych Social Mediach! Dlatego już teraz zaobserwuj nasze profile, żeby nic Cię nie ominęło!

Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji zobaczyć nas w akcji mamy coś specjalnego – relację z targów! Zobacz czym się zajmujemy, jak wyglądają nasze etapy produkcji, co i jak możemy wspólnie zrobić!

Zobacz więcej newsów

Success message!
Warning message!
Error message!