fbpx

Personalizowany korek do wina

Personalizowany korek do wina w indywidualnym kształcie to idealny dodatek na wszystkie okazje. Korek do wina składa się z dwóch części - góry nakrętki korka oraz z dołu w postaci uniwersalnego stożka, dzięki czemu pasuje do wszystkich butelek wina o standardowych rozmiarach szyjki.*

*Korek do wina jest produktem reklamowym i ozdobnym, służącym do zapobiegania utraty smaku i aromatu wina. Nie przedłuża on przydatności wina do spożycia. Należy pamiętać, aby przechowywać otwarte wino  zgodnie z zaleceniami jego producenta. 

Dane techniczne

Wymiary personalizowanego korka do wina zależą od złożoności Twojego projektu, zalecany maksymalny rozmiar ozdoby dla indywidualnego kształtu wynosi 35x35 mm. Część ozdobną korka można dostosować, wliczając w to kształt, kolorystykę, znakowanie i unikalną fakturę.

  • Materiał: nakrętka jest z żywicy światłoutwardzanej o zwiększonej elastyczności, a stożek z naturalnego drewna bukowego nieimpregnowanego. Uszczelka silikonowa z certyfikatem dopuszczenia do kontaktu z żywnością.    
  • Wymiary stożka: 70 mm wysokości i 21 mm najszerszej części średnicy
  • Produkcja: 100% Made in Poland
  • Minimalny nakład zamówienia: 100 szt.
  • Pakowanie: jednostkowo w woreczki lub zbiorczo

Personalizacja produktu

W dothat uwielbiamy tworzyć w pełni personalizowane gadżety. Możesz opisać nam swoją wizję lub wybrać gotowy wzór, a my stworzymy wizualizację Twojego korka do wina.

Prześlij projekt

Prześlij nam swoje pomysły w dowolnej formie - szkiców, grafiki, zdjęć lub opisów. Opracowujemy projekt korka do wina zgodny z Twoją wizją. 

Dogrywamy szczegóły

Na podstawie dostarczonych rysunków tworzymy wizualizacje 3D.


Ustalamy, które elementy będą miały przestrzenny kształt, a które zostaną naniesione jako nadruk. Na tym etapie tworzymy pierwszy fizyczny prototyp.

Ostateczna wersja

Po wybraniu kolorów, dopracowaniu faktury i znakowania jest produkowana ostateczna wersja korka do wina.


Po otrzymaniu Twojej akceptacji realizujemy całość zamówienia i wysyłamy gotowy produkt pod wskazany adres.

Przestrzenny okrąg

Jakie elementy możemy personalizować?

Kształt

Kształt części ozdobnej korka od wina możesz dostosować w ramach swojej wizji i potrzeb lub wybrać przygotowany przez nas okrągły wzór.

Kolor

Technologia pełnokolorowego druku 3D umożliwia tworzenie produktów o intensywnych barwach. Dotyczy to zarówno kolorów samej podstawy produktu, jak i kolorów nadruków na korku do wina. Mamy możliwość wykonania produktu o precyzyjnych przejściach tonalnych.


Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz również produkty przezroczyste wykonane z transparentnej żywicy. 

Faktura

Wykorzystujemy technikę teksturowania przestrzennego, dzięki czemu produkty dothat mogą posiadać wyjątkową fakturę np. drewna, kamienia, betonu oraz jeansu. Faktura ta może być dowolnym wzorem.


Każda zastosowana faktura jest wypukła i w połączeniu z intensywnym kolorem daje niesamowity efekt realnego podłoża. Co więcej, wysoka wytrzymałość żywicy na gorącą wodę oraz ścieranie sprawia, że nadana faktura bardzo dobrze utrzymuje się na produkcie.

Znakowanie

Korek o kształcie koła możesz zadrukować dwustronnie dowolnym nadrukiem, a na jego boku umieścić wypukłe znakowanie w postaci faktury - napis lub wzór. Jeżeli zdecydujesz się na korek w innym, indywidualnym kształcie, nadruk umieścisz na płaskiej jego części.

Wykończenie

Wykończenie dotyczy kolorowego nadruku akcesoriów na ozdobnej części korka do wina, który może być zarówno błyszczący, jak i matowy


Oba warianty możesz mieszać ze sobą decydując się np. na matowy nadruk i błyszczące napisy, bądź odwrotnie. Nadanie błyszczącego i matowego wykończenia pomaga wydobyć głębie zastosowanej faktury.

Korek do wina, czy może coś więcej?

W ofercie dothat są produkty, które razem z korkiem do wina mogą tworzyć idealne zestawy prezentowe

Masz już pomysł na projekt korka do wina?

Napisz do nas, a wyślemy do Ciebie ofertę ze szczegółami na temat Twojego korka do wina.

Imię
Adres e-mail
Interesuje Cię autorski projekt, czy gotowy wzór?
Wybierz jedną z opcji
  • Autorski projekt
  • Przestrzenny okrąg
Twój pomysł na autorski korek do wina
Podziel się z nami Twoimi inspiracjami
Wyślij nam do 5 plików zawierających Twoje inspiracje.
Mogą to być zdjęcia, dokumenty, albo całe foldery zapisane jako .zip
Success message!
Warning message!
Error message!