fbpx

Otwieracz do butelek 

Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego - otwieracze do butelek dothat! Poznaj otwieracze do szklanych butelek, wykonane z żywicy metodą druku 3D, które nie mają żadnych metalowych elementów i możesz je stworzyć w dowolnym kształcie, kolorze i z dowolnym nadrukiem w pełnym kolorze. 

Dane techniczne

Wymiary otwieracza do butelki są zależne od części odpowiedzialnej za otwieranie butelki, jak i złożoności Twojego projektu. Dla Twoich potrzeb przygotowaliśmy kilka gotowych wzorów otwieraczy.

  • Materiał: żywica światłoutwardzalna o zwiększonej elastyczności
  • Produkcja: 100% Made in Poland
  • Minimalny nakład zamówienia: 100 szt.
  • Pakowanie: jednostkowo w woreczki lub zbiorczo

Personalizacja produktu

W dothat uwielbiamy tworzyć w pełni personalizowane gadżety. Możesz opisać nam swoją wizję lub wybrać gotowy wzór, a my stworzymy wizualizację Twojego gadżetu.

Prześlij projekt

Prześlij nam swoje pomysły w dowolnej formie - szkiców, grafiki, zdjęć lub opisów. Opracowujemy projekt otwieracza zgodny z Twoją wizją.

Dogrywamy szczegóły

Na podstawie dostarczonych rysunków tworzymy wizualizacje 3D.


Ustalamy, które elementy będą miały przestrzenny kształt, a które zostaną naniesione jako nadruk. Na tym etapie tworzymy pierwszy fizyczny prototyp.

Ostateczna wersja

Po wybraniu kolorów, dopracowaniu faktury i znakowania jest produkowana ostateczna wersja otwieracza do butelki.


Po otrzymaniu Twojej akceptacji realizujemy całość zamówienia i wysyłamy gotowy produkt pod wskazany adres.

Pizza

Kwiat

Szyszka chmielu

Jakie elementy możemy personalizować?

Kształt

Kształt otwieracza możesz dowolnie dostosować w ramach swojej wizji i potrzeb lub wybrać jeden z gotowych wzorów. Pamiętaj, że część odpowiedzialna za otwieranie butelki zawsze jest taka sama. Pozostałe elementy możemy dowolnie modyfikować zmieniając ich kształt i dodając lub zmniejszając wypukłości 

Kolor

Technologia pełnokolorowego druku 3D umożliwia tworzenie produktów o intensywnych barwach. Dotyczy to zarówno kolorów samej podstawy produktu, jak i kolorów nadruków na otwieraczu. Mamy możliwość wykonania produktu o precyzyjnych przejściach tonalnych.


Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz również produkty przezroczyste wykonane z transparentnej żywicy.

Faktura

Wykorzystujemy technikę teksturowania przestrzennego, dzięki czemu produkty dothat mogą posiadać wyjątkową fakturę np. drewna, kamienia, betonu oraz jeansu. Faktura ta może być dowolnym wzorem.


Każda zastosowana faktura jest wypukła i w połączeniu z intensywnym kolorem daje niesamowity efekt realnego podłoża. Co więcej, wysoka wytrzymałość żywicy na gorącą wodę oraz ścieranie sprawia, że nadana faktura bardzo dobrze utrzymuje się na produkcie.

Znakowanie

W zależności od projektu, otwieracze do butelek posiadają płaską powierzchnię po obu stronach produktu, która idealnie nadaje się do oznakowania. Dodatkowo bok może zawierać Twoje hasło, lub dowolną inną nazwę.

Wykończenie

Wykończenie dotyczy kolorowego nadruku otwieracza do butelek, który może być zarówno błyszczący, jak i matowy


Oba warianty możesz mieszać ze sobą decydując się np. na matowy nadruk i błyszczące napisy, bądź odwrotnie. Nadanie błyszczącego i matowego wykończenia pomaga wydobyć głębie zastosowanej faktury.

Masz już pomysł na personalizowany otwieracz?

Napisz do nas, a wyślemy do Ciebie ofertę ze szczegółami na temat Twojego otwieracza do butelek.

Imię
Adres e-mail
Interesuje Cię autorski projekt, czy gotowy wzór?
Wybierz jedną z opcji
  • Autorski projekt
  • Pizza
  • Kwiat
  • Szyszka chmielu
Twój pomysł na personalizowany otwieracz do butelek
Podziel się z nami Twoimi inspiracjami
Wyślij nam do 5 plików zawierających Twoje inspiracje.
Mogą to być zdjęcia, dokumenty, albo całe foldery zapisane jako .zip
Success message!
Warning message!
Error message!