fbpx

Zobacz jak powstają produkty dothat!

Przejdź z nami przez cały proces – od pomysłu po gotowy produkt. Pokażemy Ci schemat działania na przykładzie ekonewki – naszego topowego gadżetu zaprezentowanego na Festiwalu Marketingu 2022.

Na początku był chaos

Serio. Wszędzie – od tablicy pomysłów, po szkicowniki. Naszym celem było stworzenie niewielkiego gadżetu, który byłby ciekawy w swej prostocie, funkcjonalny, a do tego miał potencjał na rynku gadżetów reklamowych – musiał spełniać wszelkie oczekiwania dotyczące personalizacji. I tak oto powstał pomysł na ekonewkę – nakrętkę na butelkę z uniwersalnym gwintem do podlewania roślin, z możliwością nadania jej indywidualnego kształtu, koloru, faktury i tłoczenia.

Kolejnym etapem jest burza mózgów i analiza koncepcji – to pole dla dwóch teamów – kreatywny, odpowiedzialny za koncepcję produktu oraz team produkcyjny, odpowiedzialny za to, żeby pomysł stał się realnym, działającym produktem. 

Co dalej?

Teraz dzieje się magia – przechodzimy do modelowania i urzeczywistniania produktu. Projekt nabiera kształtów, staje się modelem 3D gotowym do przygotowania prototypu – to zawsze krok milowy w całym procesie. To wtedy prowadzone są testy, a prototyp dokładnie sprawdzany pod kątem swojej funkcjonalności. 

Moment ekscytacji 

Pierwsze wydruki z żywicy, testy na butelkach, opracowanie możliwości tłoczeń i kształtów, nadawanie kolorów i faktury – dla nas to czysty fun! To na tym etapie ustalany jest końcowy wygląd produktu. Później sprawa jest całkiem prosta… ruszamy z produkcją! 

Ta daam! Oto gotowa ekonewka! 

Moment, w którym trzymasz w rękach produkt, który jeszcze chwilę temu był rysunkiem czy jednozdaniowym opisem jest najbardziej ekscytujący. Aby zakończyć cały proces sukcesem, efekt finalny oglądamy pod lupą – i to kilka razy! Dopracowany produkt jest gotowy do zaprezentowania przed szerszą publicznością. 

Pewnie myślisz, że cały ten proces jest czasochłonny – nic bardziej mylnego! Opracowanie gadżetu reklamowego od rysunku, po gotowy produkt zajmuje nam ok. 10 dni, a dzięki polskiej produkcji nie musisz czekać kilku tygodni na dostawę. 

Przedstaw nam swój pomysł i stwórz z nam swój wyjątkowy produkt!

Imię
Adres e-mail
Twój pomysł

Zobacz więcej newsów

Success message!
Warning message!
Error message!