fbpx

Breloki

Dzięki możliwościom technologii druku 3D w dothat stworzysz breloki dokładnie takie, jakie chcesz! Ten klasyczny typ gadżetu idealnie dostosujesz do siebie wybierając kształt, kolor, znakowanie oraz inne detale produktu. 

Dane techniczne

Rozmiar breloka określamy na podstawie projektu oraz zapotrzebowania np. 45 x 45 mm, 50 x 20 mm, 60 x 60 mm lub większe! Na tej samej zasadzie określamy jego grubość oraz elementy wypukłe i możliwe do zadrukowania.

  • Materiał: żywica światłoutwardzalna o zwiększonej elastyczności
  • Produkcja: 100% Made in Poland
  • Minimalny nakład zamówienia: 100 szt.
  • Pakowanie: jednostkowo w woreczki lub zbiorczo

Personalizacja produktu

W dothat uwielbiamy tworzyć w pełni personalizowane gadżety. Możesz opisać nam swoją wizję i wspólnie z nami przejść przez trzy etapy tworzenia Twojego niepowtarzalnego breloka 3D

Prześlij projekt

Prześlij nam swoje pomysły w dowolnej formie - szkiców, grafiki, zdjęć lub opisów. Opracowujemy projekt breloka zgodny z Twoją wizją.

Dogrywamy szczegóły

Na podstawie dostarczonych rysunków tworzymy wizualizacje 3D.


Ustalamy, które elementy będą miały przestrzenny kształt, a które zostaną naniesione jako nadruk. Na tym etapie tworzymy pierwszy fizyczny prototyp.

Ostateczna wersja

Po wybraniu kolorów, dopracowaniu faktury i znakowania jest produkowana ostateczna wersja breloka 3D.


Po otrzymaniu Twojej akceptacji realizujemy całość zamówienia i wysyłamy gotowy produkt pod wskazany adres.

Jakie elementy możemy personalizować?

Kształt

Możesz dowolnie dostosować kształt breloka do swojej wizji i potrzeb, lub wybrać gotowy wzór. Daj się ponieść kreatywności i stwórz brelok, który będzie idealnie pasować do Twojego stylu lub charakteru.

Kolor

Technologia pełnokolorowego druku 3D umożliwia tworzenie produktów o intensywnych barwach. Dotyczy to zarówno kolorów samej podstawy produktu, jak i kolorów breloka. Mamy możliwość wykonania produktu o precyzyjnych przejściach tonalnych.


Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz również produkty przezroczyste wykonane z transparentnej żywicy.

Faktura

Wykorzystujemy technikę teksturowania przestrzennego, dzięki czemu produkty dothat mogą posiadać wyjątkową fakturę np. drewna, kamienia, betonu oraz jeansu. Faktura ta może być dowolnym wzorem.


Każda zastosowana faktura jest wypukła i w połączeniu z intensywnym kolorem daje niesamowity efekt realnego podłoża. Co więcej, wysoka wytrzymałość żywicy na gorącą wodę oraz ścieranie sprawia, że nadana faktura bardzo dobrze utrzymuje się na produkcie.

Znakowanie

W przypadku breloka mamy możliwość oznakowania zarówno jednostronnego, jak i dwustronnego - a jeśli projekt przewiduje, że Twój brelok jest znacznie większy, dostosujemy jego znakowanie wedle Twojego pomysłu.

Dzięki tej elastyczności, masz pełną dowolność personalizacji Twojego breloka. Możesz umieścić dowolny wzór, logo, inicjały lub inne elementy graficzne. 

Wykończenie

Wykończenie dotyczy kolorowego nadruku breloka 3D, która może być zarówno błyszcząca, jak i matowa


Oba warianty możesz mieszać ze sobą decydując się np. na matowy nadruk i błyszczące napisy, bądź odwrotnie. Nadanie błyszczącego i matowego wykończenia pomaga wydobyć głębie zastosowanej faktury.

Mocowanie

Istnieje kilka różnych typów mocowań, które można wykorzystać do zamocowania breloka.

Najpopularniejszym w dothat jest łańcuszek z kółkiem lub samo metalowe kółko. Jednakże, jeśli potrzebujesz czegoś innego, daj nam znać, a dostosujemy projekt do niestandardowych typów mocowań.

Masz już pomysł na projekt breloka 3D?

Napisz do nas, a wyślemy do Ciebie ofertę ze szczegółami na temat Twojego breloka.

Imię
Adres e-mail
Twój pomysł na brelok 3D
Podziel się z nami Twoimi inspiracjami
Wyślij nam do 5 plików zawierających Twoje inspiracje.
Mogą to być zdjęcia, dokumenty, albo całe foldery zapisane jako .zip
Success message!
Warning message!
Error message!