fbpx

Breloki magnetyczne

Niestandardowe rozwiązanie dla poszukiwaczy nowości wśród gadżetów - brelok i magnes w jednym! Brelok składa się z dwóch połówek, a każda z nich posiada dwa elementy - łańcuszek umożliwiający wpięcie kluczy oraz magnes, dzięki któremu produkt przyczepisz do metalowej powierzchni. Obie części breloka możesz mieć zawsze razem lub korzystać z nich osobno. Dostępne są dwa warianty breloków magnetycznych.

Dane techniczne

Wymiary breloków magnetycznych zależą od wybranego typu - w ofercie dothat dostępne są dwa warianty: płaski i grubszy. Oba typy różnią się wysokością, co pozwala dopasować brelok do indywidualnych preferencji.

Brelok magnetyczny płaski o wymiarach  42 x 42 x 4,8 mm, charakteryzuje się niższą wysokością, co sprawia, że jest bardziej dyskretny i mieści się w płaskich kieszeniach spodni. 

Brelok magnetyczny grubszy o wymiarach 42 x 42 x 6 mm, ma nieco większą wysokość, co umożliwia znakowanie wokół obrysu z Twoim logo, hasłem lub w postaci wypukłości wokół breloka.

  • Materiał: żywica światłoutwardzalna o zwiększonej elastyczności
  • Produkcja: 100% Made in Poland
  • Minimalny nakład zamówienia: 100 szt.
  • Pakowanie: jednostkowo w woreczki albo zbiorczo

Personalizacja produktu

W dothat uwielbiamy tworzyć w pełni personalizowane gadżety. Możesz opisać nam swoją wizję lub wybrać gotowy wzór, a my stworzymy wizualizację Twojego gadżetu.

Prześlij projekt

Prześlij nam swoje pomysły w dowolnej formie - szkiców, grafiki, zdjęć lub opisów. Opracowujemy projekt breloka zgodny z Twoją wizją.

Dogrywamy szczegóły

Na podstawie dostarczonych rysunków tworzymy wizualizacje 3D.


Ustalamy, które elementy będą miały przestrzenny kształt, a które zostaną naniesione jako nadruk. Na tym etapie tworzymy pierwszy fizyczny prototyp.

Ostateczna wersja

Po wybraniu kolorów, dopracowaniu faktury i znakowania jest produkowana ostateczna wersja breloka magnetycznego.


Po otrzymaniu Twojej akceptacji realizujemy całość zamówienia i wysyłamy gotowy produkt pod wskazany adres.

Serce

Kwiat

Jakie elementy możemy personalizować?

Kształt

Możesz dowolnie dostosować kształt breloka do swojej wizji i potrzeb, lub wybrać gotowy wzór. Daj się ponieść kreatywności i stwórz brelok, który będzie idealnie pasować do Twojego stylu lub charakteru.

Kolor

Technologia pełnokolorowego druku 3D umożliwia tworzenie produktów o intensywnych barwach. Dotyczy to zarówno kolorów samej podstawy produktu, jak i kolorów nadruków na brelokach. Mamy możliwość wykonania produktu o precyzyjnych przejściach tonalnych.


Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz również produkty przezroczyste wykonane z transparentnej żywicy. 

Faktura

Wykorzystujemy technikę teksturowania przestrzennego, dzięki czemu produkty dothat mogą posiadać wyjątkową fakturę np. drewna, kamienia, betonu oraz jeansu. Faktura ta może być dowolnym wzorem.


Każda zastosowana faktura jest wypukła i w połączeniu z intensywnym kolorem daje niesamowity efekt realnego podłoża. Co więcej, wysoka wytrzymałość żywicy na gorącą wodę oraz ścieranie sprawia, że nadana faktura bardzo dobrze utrzymuje się na produkcie.

Znakowanie

Brelok płaski oferuje możliwość oznakowania z jednej lub dwóch stron, co daje Ci więcej miejsca do umieszczenia personalizowanych elementów. Natomiast jeśli zdecydujesz się na brelok magnetyczny o nieco większej grubości, będziesz miał dodatkową przestrzeń na jego obrzeżach, która może być również znakowana. To obszar, w którym możesz umieścić dowolne wypukłe  hasło, lub dedykację.

Wykończenie

Wykończenie dotyczy kolorowego nadruku magnetycznego breloka, który może być zarówno błyszczący, jak i matowy.


Oba warianty możesz mieszać ze sobą decydując się np. na matowy nadruk i błyszczące napisy, bądź odwrotnie. Nadanie błyszczącego i matowego wykończenia pomaga wydobyć głębię zastosowanej faktury.

Mocowanie

Brelok płaski jest mocowany na metalowym łańcuszku z kółkiem. Dzięki temu łatwo możesz przymocować brelok do kluczy, torebki lub innych przedmiotów, zapewniając mu bezpieczne trzymanie. Metalowe kółko na łańcuszku jest solidne i trwałe - daje gwarancję, że brelok będzie odpowiednio zamocowany i przypadkowo się nie zgubi.

Oba warianty możesz mieszać ze sobą decydując się np. na matowy nadruk i błyszczące napisy, bądź odwrotnie. Nadanie błyszczącego i matowego wykończenia pomaga wydobyć głębię zastosowanej faktury.

Natomiast brelok magnetyczny o większej grubości, ze względu na swoje wymiary, mocuje się na samym metalowym kółku. Specjalny magnes w breloku pozwala na pewne i wygodne przymocowanie go do metalowego kółka. Dzięki tej konstrukcji brelok jest łatwy w użyciu i umożliwia szybkie zdejmowanie lub przymocowanie go do różnych przedmiotów. Metalowe kółko zapewnia stabilne trzymanie breloka i minimalizuje ryzyko jego zgubienia.

Masz już pomysł na magnetyczny brelok?

Napisz do nas, a wyślemy do Ciebie ofertę ze szczegółami na temat Twojego breloka z magnesem.

Imię
Adres e-mail
Interesuje Cię autorski projekt, czy gotowy wzór?
Wybierz jedną z opcji
  • Autorski projekt breloka płaskiego
  • Autorski projekt breloka grubego
  • Serce płaskie
  • Serce grube
  • Kwiat płaski
  • Kwiat gruby
Twój pomysł na brelok magnetyczny
Podziel się z nami Twoimi inspiracjami
Wyślij nam do 5 plików zawierających Twoje inspiracje.
Mogą to być zdjęcia, dokumenty, albo całe foldery zapisane jako .zip
Success message!
Warning message!
Error message!