fbpx

Personalizowane magnesy 

W dothat personalizowane magnesy nie są wyłącznie przeciętnymi gadżetami z prostą grafiką, lecz pamiątkami, które mogą mieć dowolny przestrzenny kształt, rozmiar, kolorystykę, fakturę oraz finalne wykończenie, tworząc tym samym niezapomniane upominki. Poznaj nasze możliwości i stwórz własną kolekcję personalizowanych magnesów.

Dane techniczne

Wymiary i kształt Twoich magnesów mogą być dowolne i zależą wyłącznie od projektu oraz jego złożoności. Mogą wynosić np. 42 x 42 mm.

  • Materiał: żywica światłoutwardzalna o zwiększonej elastyczności
  • Produkcja: 100% Made in Poland
  • Minimalny nakład zamówienia: 100 szt.
  • Pakowanie: zbiorczo lub jednostkowo w woreczki z personalizowaną karteczką 

Personalizacja produktu

W dothat uwielbiamy tworzyć w pełni personalizowane gadżety. Możesz opisać nam swoją wizję, a my stworzymy wizualizację Twoich magnesów.

Prześlij projekt

Prześlij nam swoje pomysły w dowolnej formie - szkiców, grafiki, zdjęć lub opisów. Opracowujemy projekt magnesów zgodny z Twoją wizją.

Dogrywamy szczegóły

Na podstawie dostarczonych rysunków tworzymy wizualizacje 3D.


Ustalamy, które elementy będą miały przestrzenny kształt, a jakie zostaną naniesione jako nadruk. Na tym etapie tworzymy pierwszy fizyczny prototyp.

Ostateczna wersja

Po wybraniu kolorów, dopracowaniu faktury i znakowania jest produkowana ostateczna wersja magnesów.


Po otrzymaniu Twojej akceptacji realizujemy całość zamówienia i wysyłamy gotowy produkt pod wskazany adres.

Mapa

Wstążka

Kawa

Croissant

Babeczka

Jakie elementy możemy personalizować?

Kształt

Kształt magnesów możesz dowolnie dostosować w ramach swojej wizji i potrzeb. Daj się ponieść kreatywności i stwórz niepowtarzalne akcesorium, które będzie idealnie pasować do Twojego stylu lub charakteru. 

Kolor

Technologia pełnokolorowego druku 3D umożliwia tworzenie produktów o intensywnych barwach. Dotyczy to zarówno kolorów samej podstawy produktu, jak i kolorów nadruków na magnesach. Mamy możliwość wykonania produktu o precyzyjnych przejściach tonalnych.


Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz również produkty przezroczyste wykonane z transparentnej żywicy.

Faktura

Wykorzystujemy technikę teksturowania przestrzennego, dzięki czemu personalizowane magnesy dothat mogą posiadać wyjątkową fakturę np. drewna, kamienia, betonu oraz jeansu. Faktura ta może być dowolnym wzorem.


Każda zastosowana faktura jest wypukła i w połączeniu z intensywnym kolorem daje niesamowity efekt realnego podłoża. Co więcej, wysoka wytrzymałość żywicy na gorącą wodę oraz ścieranie sprawia, że nadana faktura bardzo dobrze utrzymuje się na magnesach.

Znakowanie

W zależności od projektu, personalizowane magnesy posiadają płaską powierzchnię na wierzchniej stronie, która idealnie nadaje się do oznakowania.

Wykończenie

Wykończenie dotyczy kolorowego nadruku magnesów, który może być zarówno błyszczący, jak i matowy


Oba warianty możesz mieszać ze sobą decydując się np. na matowy nadruk i błyszczące napisy, bądź odwrotnie. Nadanie błyszczącego i matowego wykończenia pomaga wydobyć głębie zastosowanej faktury.

Mocowanie

Typ oraz wymiary magnesu są dobierane na podstawie specyfiki projektu (rozmiar, waga), jego zastosowania (przypinka, ozdoba na lodówkę), biorąc również pod uwagę kwestie finansowe i dostępności na rynku.

Masz już pomysł na personalizowany magnes?

Napisz do nas, a wyślemy do Ciebie ofertę ze szczegółami na temat Twoich magnesów.

Imię
Adres e-mail
Interesuje Cię autorski projekt, czy gotowy wzór?
Wybierz jedną z opcji
  • Autorski projekt
  • Mapa
  • Wstążka
  • Kawa
  • Croissant
  • Babeczka
Twój pomysł na personalizowany magnes
Podziel się z nami Twoimi inspiracjami
Wyślij nam do 5 plików zawierających Twoje inspiracje.
Mogą to być zdjęcia, dokumenty, albo całe foldery zapisane jako .zip
Success message!
Warning message!
Error message!