fbpx

Nakładki na guziki

Guziki są nie tylko elementem zapięcia, ale pełnią też funkcję ozdobną. Dzięki naszym nakładkom na guziki, w każdej chwili możesz odmienić swoją koszulę, a po zakończonym evencie zdjąć ozdoby bez ryzyka jakichkolwiek uszkodzeń ubrania i produktu. Nakładki na guziki to produkt w pełni indywidualny - projektujemy je pod konkretną średnicę guzików.

Dane techniczne

Wymiary nakładki na guzik zależą od jej kształtu i mogą mieć wymiary 19x19x4 mm. Pamiętaj, że przygotowując nakładkę na guzik, dokładnie analizujemy wymiary guzika, na który ma być założona.

Aby zapewnić gwarancję dopasowania nakładki poprosimy Cię o nadesłanie ubrania lub samego guzika w celu dokonania szczegółowych pomiarów i testów.

  • Materiał: żywica światłoutwardzalna o zwiększonej elastyczności
  • Produkcja: 100% Made in Poland
  • Minimalny nakład zamówienia: 100 szt.
  • Pakowanie: jednostkowo w woreczki lub zbiorczo

Personalizacja produktu

W dothat uwielbiamy tworzyć w pełni personalizowane gadżety. Możesz opisać nam swoją wizję lub wybrać gotowy wzór, a my stworzymy wizualizację Twojego gadżetu.

Prześlij projekt

Prześlij nam swoje pomysły w dowolnej formie - szkiców, grafiki, zdjęć lub opisów. Opracowujemy projekt nakładki na guzik zgodny z Twoją wizją.

Dogrywamy szczegóły

Na podstawie dostarczonych rysunków tworzymy wizualizacje 3D.


Ustalamy, które elementy będą miały przestrzenny kształt, a które zostaną naniesione jako nadruk. Na tym etapie tworzymy pierwszy fizyczny prototyp.

Ostateczna wersja

Po wybraniu kolorów, dopracowaniu faktury i znakowania jest produkowana ostateczna wersja nakładki na guzik.


Po otrzymaniu Twojej akceptacji realizujemy całość zamówienia i wysyłamy gotowy produkt pod wskazany adres.

Usta

Kwiat  

Planeta

Gwiazda

Jakie elementy możemy personalizować?

Kształt

Możesz dowolnie dostosować kształt nakładki na guzik do swojej wizji i potrzeb, lub wybrać gotowy wzór. Daj się ponieść kreatywności i stwórz niepowtarzalne akcesorium, które będzie idealnie pasować do Twojego stylu lub charakteru.

Kolor

Technologia pełnokolorowego druku 3D umożliwia tworzenie produktów o intensywnych barwach. Dotyczy to zarówno kolorów samej podstawy produktu, jak i kolorów nakładek na guzikach. Mamy możliwość wykonania produktu o precyzyjnych przejściach tonalnych.


Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz również produkty przezroczyste wykonane z transparentnej żywicy.

Faktura

Wykorzystujemy technikę teksturowania przestrzennego, dzięki czemu produkty dothat mogą posiadać wyjątkową fakturę np. drewna, kamienia, betonu oraz jeansu. Faktura ta może być dowolnym wzorem.


Każda zastosowana faktura jest wypukła i w połączeniu z intensywnym kolorem daje niesamowity efekt realnego podłoża. Co więcej, wysoka wytrzymałość żywicy na gorącą wodę oraz ścieranie sprawia, że nadana faktura bardzo dobrze utrzymuje się na produkcie.

Znakowanie

W zależności od projektu, nakładka na guzik posiada płaską powierzchnię wierzchnią, która idealnie nadaje się do oznakowania.

Wykończenie

Wykończenie dotyczy kolorowego nadruku nakładki, który może być zarówno błyszczący, jak i matowy


Oba warianty możesz mieszać ze sobą decydując się np. na matowy nadruk i błyszczące napisy, bądź odwrotnie. Nadanie błyszczącego i matowego wykończenia pomaga wydobyć głębie zastosowanej faktury.

Masz już pomysł na projekt nakładki na guzik?

Napisz do nas, a wyślemy do Ciebie ofertę ze szczegółami na temat Twoich nakładek na guziki.

Imię
Adres e-mail
Interesuje Cię autorski projekt, czy gotowy wzór?
Wybierz jedną z opcji
  • Autorski projekt
  • Usta
  • Kwiat
  • Planeta
  • Gwiazda
Twój pomysł na autorskie nakładki na guziki
Podziel się z nami Twoimi inspiracjami
Wyślij nam do 5 plików zawierających Twoje inspiracje.
Mogą to być zdjęcia, dokumenty, albo całe foldery zapisane jako .zip
Success message!
Warning message!
Error message!